Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu ⁄

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu

14 października 2024r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu, nauczyciele oraz pracownicy Zespołu wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W wydarzeniu uczestniczyli także Burmistrz Reszla, Pan Andrzej Lewandowski orazemerytowani nauczyciele.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Pan Edward Szmul, złożył życzenia nauczycielom, pracownikom oświaty i emerytom. Następnie odczytał list Warmińsko – Mazurskiej Kurator Oświaty, p. Jolanty Skrzypczyńskiej, która w Dniu Edukacji Narodowej oraz na wszystkie kolejne dni w roku szkolnym życzyła spokoju, zadowolenia, radości, dającej poczucie ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród.

Nagrody Burmistrza Reszlaotrzymali: pan dyrektor Edward Szmul, pani Stanisława Kacprzyk, pani Marlena Jałoszewska, pani Joanna Piskosz oraz pan Wojciech Jałoszewski.

Nagrodami Dyrektorazostali wyróżnieni: pani Danuta Baten, pani Krystyna Bujnowska, pani Magdalena Baranowska, paniMarta Brygoła, pani Dorota Choromańska, pani Magdalena Urbanowicz, pani Małgorzata Maksymiuk, pani Anna Szumko, pani Marzena Kościelniak, pani Agnieszka Migus, pani Anna Płotast, pani Iwona Krupowicz, pani Małgorzata Gajo, pani Anna Szewczyk, pani Dorota Król, pani Alina Szmul, pani Jolanta Wasilewska, pani Marta Lewczuk-Daliga, pani Elżbieta Głowacka, pani Sylwia Ciesiun, pani Iwona Michalska, s. Feliksa (Wiesława Kluczek), pani Agnieszka Żyła, pan Adam Janiszewski.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Następnie pan Dyrektor wręczył nagrody pracownikom administracji i obsługi. Spotkanie w Miejskim Ośrodku Kultury uświetnił koncert naszych uczniów z klasy VII b – Aleksandry Dmowskiej oraz Dominika Łomżyńskiego.

Zdjęcia: Lena Janik

opublikowano: 2024-10-16, © Organizatorzy,