Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < „Cudownych rodziców mam…” ⁄

„Cudownych rodziców mam…”

Dzień Matki i Dzień Ojca to święta, które obchodzimy 26 maja i 23 czerwca. Są one okazją do podziękowania rodzicom za trud włożony w wychowanie swoich pociech.

Uczniowie klasy III b Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu postanowili połączyć oba święta i 26 maja wraz z wychowawczynią zorganizowali w klasie Dzień Rodzica. Z tej okazji przygotowali inscenizację bajki pt: „Tomcio Paluszek” oraz montaż słowno – muzyczny składający się z wesołych wierszyków i piosenek.

Dzieci podziękowały rodzicom za to, że kochają je takimi jakie są, akceptują wszystkie ich wady, cieszą się z ich sukcesów i pocieszają, kiedy przytrafi się im jakakolwiek krzywda.

W związku z tym, że uczniowie są już bardziej samodzielni, oprócz uścisków, buziaków i kwiatów wręczonych rodzicom na zakończenie uroczystości obiecali również podarować im co dzień choć trochę czasu wolnego.

Serdecznie dziękuję Rodzicom uczniów klasy III b za to, że mimo codziennych obowiązków wygospodarowali popołudniowy czas dla swoich pociech i zaszczycili nas swoją obecnością.

Wychowawczyni klasy III b Alina Szmul

opublikowano: 2011-06-01, © Alina Szmul,