Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Zakończenie roku szkolnego w SP 3 ⁄

Zakończenie roku szkolnego w SP 3

Za nami kolejny rok szkolny. Na pewno najdłuższy i szczególnie pracowity ze względu na reformę szkolnictwa w szkołach. Tradycyjnie już pod koniec czerwca przychodzi moment, kiedy trzeba podsumować wyniki rocznej pracy.

Na uroczystym apelu, który odbył się 29 czerwca 2012 roku Dyplomy Wzorowego Ucznia w klasach I-III otrzymało 44 uczniów, a 36 uczniów z klas IV-VI otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Rodzice uczniów szczególnie wyróżniających się w nauce ze średnią ocen powyżej 5,00 otrzymali listy gratulacyjne.

Rodzicom i opiekunom uczniów szczególnie zaangażowanym w życie szkoły, wspierających nasze akcje, pomocnych w realizacji zadań opiekuńczo- wychowawczych podziękowała Pani Dyrektor Danuta Baten. Pragniemy serdecznie podziękować: Państwu Elżbiecie i Krzysztofowi Majcher, Ewie Radwan i Wojciechowi Zubryckiemu, Annie i Witoldowi Jałoszewskim, Paniom Natalii Stankiewicz, Małgorzacie Borowskiej, Ewie Żmudzkiej- Aleksandrzak, Barbarze Samborskiej, Agnieszce Luchowskiej, Andżelice Plucie, Katarzynie Pieniak, Barbarze Zaniewskiej, Annie Sosińskiej, Agnieszce Rogalskiej, Monice Łomżyńskiej, Annie Kowalskiej, Anecie Kicerman, Krystynie Petz, Halinie Haric, Agnieszce Wójtowicz, Joannie Myszkowskiej, Danucie Jankowiak, Elżbiecie Głowackiej, Annie Sawickiej, Beacie Matejko, Katarzynie Deludze, Panu Andrzejowi Policha.

Wręczone zostały również nagrody wyróżniającym się uczniom w sporcie, kulturze, nauce. Najlepsi uczniowie otrzymali dodatkowo stypendia ufundowane przez Burmistrza Reszla Pana Marka Janiszewskiego, które wręczył na uroczystym apelu wiceburmistrz Pan Jarosław Pieniak.

Niewątpliwie dodatkową atrakcją podczas tegorocznego apelu było losowanie nagrody głównej roweru marki Kross w konkursie „ Warto być dobrym”, ogłoszonym przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła” pod patronatem MEN i UNESCO.

Szczęśliwym zwycięzcą został uczeń klasy Vc Przemysław Jankowiak.

Statuetkę Damy i Dżentelmena Roku otrzymali w roku szkolnym 2011/2012 Urszula Pieniak z klasy VIa i Artur Jakubiuk z klasy VIc, a stypendium ufundowane przez Związek Nauczycielstwa Polskiego za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymał Marcin Miszta z klasy VIc.

Po części oficjalnej nadszedł czas na spotkania z wychowawcami w klasach.

Rok szkolny 2011/2012 uważam za zamknięty!

Z życzeniami bezpiecznych i słonecznych wakacji Krystyna Bujnowska

opublikowano: 2012-07-03, © Krystyna Bujnowska,