Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < ZABAWA KARNAWAŁOWA PRZEDSZKOLAKÓW ⁄

ZABAWA KARNAWAŁOWA PRZEDSZKOLAKÓW

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją 17 stycznia 2023r. w oddziałach przedszkolnych odbył się bal karnawałowy, na który dzieci czekały z niecierpliwością.

Zabawę karnawałową poprowadzili animatorzy z „Taka Impreza”, którzy razem z wychowawcami porywali dzieci do tańca. W tym wyjątkowym dniu nasze przedszkolaki ubrały się w ciekawe i barwne stroje karnawałowe. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków, Spider – manów, Batmanów i wiele innych postaci z bajek.

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki i migających świateł. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną oraz różne konkursy i animacje ekranowe. Wszystkim dzieciom dopisywał dobry humor, gdyż atmosfera w sali balowej była radosna. Największy zachwyt wywarła na dzieciach zabawa z konfetti oraz taniec z ledowymi, świecącymi pałkami. W salach zorganizowany był dla przedszkolaków słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Bal karnawałowy to dzień pełen radości, emocji, śmiechu i wesołej zabawy. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci.

opublikowano: 2023-01-27, © Anna Szumko,

fot. Anna Szumko