Szkoła Podstawowa Nr 3
im. Marii Dąbrowskiej
w Reszlu

Jesteś tu: strona główna < Oświata < Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Reszlu ⁄

Oświata

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Reszlu

Miło nam poinformować, że wielkim sukcesem zakończyły się etapy szkolne konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Oto wykaz uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Reszlu, którzy już rozpoczęli przygotowania do etapu wojewódzkiego konkursów:

Oddziały gimnazjalne:

język polski

  • Natalia Gajewska z klasy III a G
  • Weronika Rozicka z klasy III c G
  • Michał Petz z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G
  • Błażej Urbanowicz z klasy III a G
  • Klaudia Paliwoda z klasy III c G
  • Gregor Eble z klasy III a G
  • Jakub Baranowski z klasy III a G
  • Marta Koziej z klasy III c G
  • Patrycja Bajińska z klasy III c G
  • Maja Krysińska z klasy III a G
  • Agata Haric z klasy II a G
  • Maja Pieniak z klasy II a G
  • Karolina Romańczuk z klasy II a G

język angielski

  • Weronika Majcher z klasy III a G

język niemiecki

  • Gregor Eble z klasy III a G
  • Patrycja Bajińska z klasy III a G
  • Weronika Rozicka z klasy III c G
  • Maja Pieniak z klasy II a G
  • Amelia Popiołek z klasy II a G

biologia

  • Weronika Majcher z klasy III a G
  • Gregor Eble z klasy III a G

chemia

  • Weronika Majcher z klasy III a G
  • Gregor Eble z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G
  • Błażej Urbanowicz z klasy III a G

fizyka

  • Weronika Majcher z klasy III a G
  • Gregor Eble z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G

historia

  • Jakub Baranowski z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G

wiedza o społeczeństwie

  • Weronika Majcher z klasy III a G
  • Przemysław Pieniak z klasy III a G
  • Piotr Rozicki z klasy III c G

matematyka

  • Gregor Eble z klasy III a G

Oddziały szkoły podstawowej:

język polski

  • Katarzyna Jałoszewska z klasy VII a SP
  • Gabriela Pieniak z klasy VII a SP
  • Olga Nalesińska z klasy VII a SP
  • Karolina Łapińska z klasy VII b SP

język angielski

  • Katarzyna Jałoszewska z klasy VII a

matematyka

  • Magdalena Eble z klasy VI a SP
  • Gabriela Pieniak z klasy VII a SP

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczniom i życzymy powodzenia w zmaganiach o tytuł finalisty i laureata.

Do konkursów uczniów przygotowują panie: Magdalena Baranowska (historia, wiedza o społeczeństwie); Małgorzata Gajo (j. polski); Iwona Krupowicz (j. angielski); Marta Maciorowska (j. niemiecki); Elżbieta Majcher (biologia, chemia); Agnieszka Migus (fizyka); Marta Szachnowicz (matematyka); Jolanta Wasiluk (matematyka); Elżbieta Ziółek (j. polski); Agnieszka Żyła (język polski).

opublikowano: 2017-11-30, © SP nr 3 w Reszlu,

dodaj komentarz

ostatnie artykuły z tego działu: