Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA ⁄

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

W styczniu i lutym 2013 r. w Oddziałach Przedszkolnych przy SP nr 3 w Reszlu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były to szczególne dni, które stały się okazją do wzmocnienia więzi emocjonalnej z rodziną dziecka. Poprzez radosne, wspólne przeżywanie ich święta dzieci okazywały swój szacunek Babci i Dziadkowi, a wręczając własnoręcznie wykonane upominki dostarczały tym bliskim osobom wiele radości i wzruszeń.

Przedszkolaki śpiewały, tańczyły, mówiły wiersze, wręczały upominki i składały życzenia. Po programie artystycznym wszyscy zostali zaproszeni do wspólnych tańców i zabaw, a następnie na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zachwyceni występem Babcie i Dziadkowie nie szczędzili wnukom w tych dniach uścisków i buziaków. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć. Po programie artystycznym wszyscy zostali zaproszeni do wspólnych tańców i zabaw, a następnie na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zachwyceni występem Babcie i Dziadkowie nie szczędzili wnukom w tym dniu uścisków i buziaków. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć.

Wszyscy super się bawili, radości i uśmiechu nie było końca. Babcia, Dziadek - to najwspanialsi i bardzo potrzebni członkowie rodziny.

Zaangażowanym rodzicom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i współpracę, dzięki której Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu połączył trzy pokolenia.

opublikowano: 2013-02-13, © Krystyna Dudek,

fot. Organizatorzy