Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Przystań Świętego Mikołaja ⁄

Przystań Świętego Mikołaja

Dnia 01.12.2021r. grupy przedszkolne 0a i 0b udały się na wycieczkę do Przystani Świętego Mikołaja w Centrum Aktywnego Wypoczynku „Gwarek – Mazury” w Pięknej Górze.

Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji:

• - zagadkowy komin treningowy - przejście przez kręty tunel pełen zagadek, łamigłówek i magicznego klimatu,
  • - centrum przeładunkowe świętego Mikołaja - dostarczanie prezentów do odpowiednich domów przy pomocy jeździków,
  • - zorza polarna - granie w mini golfa,
  • - włóczkowy świat pani Mikołajowej - własnoręczne wykonanie ozdoby choinkowej,
  • - interaktywny elfi teatr - oglądanie przedstawienia o tematyce świątecznej.

Ale największym oczekiwanym wydarzeniem było spotkanie Świętego Mikołaja w Komnacie Świętego Mikołaja, gdzie mogły porozmawiać z gospodarzem. Przedszkolaki wróciły z wycieczki pełni wrażeń oraz z certyfikatami o przejściu szkolenia na pomocnika Świętego Mikołaja.

Podczas wyjazdu opiekę nad dziećmi sprawowały nauczycielki przedszkola – Krystyna Dudek i Joanna Maksymiuk oraz mamy przedszkolaków – Monika Korynkiewicz i Martyna Wiśniewska.

opublikowano: 2021-12-09, © Organizatorzy,

fot. Organizatorzy