Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Projekt „Raz, dwa, trzy potrafisz i Ty” ⁄

Projekt „Raz, dwa, trzy potrafisz i Ty”

Zaczynamy kolejny rok pracy w projekcie „Raz, dwa, trzy potrafisz i Ty”. Jak informowaliśmy wcześniej Państwa o wszystkich działaniach staramy się informować na bieżąco. Kolejny rok zaczął się od zaplanowanej już w ubiegłym roku wycieczki rowerowej. Z niecierpliwością od samego rana w sobotni poranek spoglądaliśmy wszyscy w okna czy pogoda nie sprawi nam psikusa. Ale nie, wszystko się udało zgodnie z planem. Trzy grupy zajęciowe wybrały się 15 września 2012 r nadsłuchiwać odgłosów przyrody, poćwiczyć swoją kondycję fizyczną w terenie, pobawić się ortografią. Wszystkie działania mają na celu wyrównywanie wśród uczniów szans edukacyjnych.

Z frekwencją nawet w sobotę na zajęciach nie było problemu, ponieważ łączymy przyjemne z pożytecznym, zatem nie mogło zabraknąć zabaw integrujących grupy i wspólnego ogniska. W czasie wycieczki dzieci świetnie się bawiły, a przy okazji zdobywały i utrwalały nowe wiadomości i umiejętności.

Pragniemy szczególnie podziękować Pani Joannie Smyk wraz z rodziną z Klewna za profesjonalne przygotowanie ogniska i udostępnienie dzieciom miejsca do zabaw i ćwiczeń.

opublikowano: 2012-09-18, © Organizatorzy,

fot. Organizatorzy