Zespół Szkolno-Przedszkolny
- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Dąbrowskiej
- Przedszkole Samorządowe w Reszlu

Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ W NAUCE ⁄

Informacje i wydarzenia

PODSUMOWANIE OSIĄGNIĘĆ W NAUCE

I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W RESZLU W ZESPOLE SZKOLNO - PRZEDSZKOLNYM W RESZLU

  • LICZBA UCZNIÓW W ODDZIAŁACH I-VIII: 442
  • ŚREDNIA OCEN SZKOŁY: 3,79
  • KLASY Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ W ODDZIAŁACH IV-VIII - IV d – 4,40 i VI a – 4,40
  • KLASA Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ FREKWENCJĄ W ODDZIAŁACH IV-VIII : V C – 95,15%

WYKAZ UCZNIÓW Z NAJWYŻSZYMI WYNIKAMI W NAUCE KLASY I-III:

Klasa I a

  1. Joanna Mazuruk
  2. Lena Barszczewska
  3. Julia Jończyk
  4. Julia Kozioł
  5. Igor Zubrzycki
  6. Karina Śniechowska

Klasa I b

  1. Hubert Kowalczyk
  2. Antoni Lewiński
  3. Pola Wiśniewska
  4. Hubert Tarczyński
  5. Natasza Maruszewska

Klasa I c

  1. Maja Skierkowska
  2. Magda Tylus
  3. Maja Bułak
  4. Paweł Połuszańczyk
  5. Amelia Jowsa
  6. Alicja Semerak
  7. Antonina Pieciułko

Klasa II a

  1. Filip Maksymiuk
  2. Artur Grochowski
  3. Emilia Zelma
  4. Filip Gradzewicz
  5. Natalia Bober
  6. Andżelika Matejko

Klasa II b

  1. Marietta Kudłak
  2. Weronika Lewandowska
  3. Bogusz Małgorzata
  4. Alicja Łomżyńska
  5. Oliwia Tomaszewska
  6. Lena Janik
  7. Mateusz Płotast
  8. Kacper Musiałowski

Klasa III a

  1. Aleksandra Daliga
  2. Hanna Drapała
  3. Szymon Gajc
  4. Igor Galicki
  5. Julia Goc
  6. Gabriela Mackiewicz
  7. Natalia Mackiewicz
  8. Julia Olszewska
  9. Przemysław Pieniak
  10. Wojciech Smyk
  11. Amelia Tarnicka

Klasa III b

  1. Aleksandra Bajińska
  2. Michał Dębowski
  3. Joanna Dusza
  4. Emilia Przybyłowska
  5. Oliwia Pyrek
  6. Natasza Socha

Klasa III c

  1. Maksymilian Pihan
  2. Krzysztof Wermter
  3. Filip Rejniak

WYKAZ UCZNIÓW Z NAJWYŻSZYMI WYNIKAMI W NAUCE KLASY IV-VIII:

KLASA IV aIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
IV aKinga Brózio5,50
IV a Remigiusz Kubit 5,00
KLASA V aIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
V aJakub Gnoza5,31
V aJakub Bajiński 5,00
V aHubert Krzemiński 4,77
KLASA V bIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
V bPaulina Wiśniewska5,08
V bPiotr Jabłoński5,00
KLASA V cIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
V cZuzanna Bogusz5,62
V cKarolina Szmul5,54
V cAlicja Jachimczuk5,46
V cŁukasz Łomżyński5,31
V cDaria Chorążewicz5,08
V cPaweł Greń 5,08
V cLena Pawliszko 5,00
V cAmelia Głowacka4.85
KLASA V dIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
V dHubert Kowalski5,69
V dPatryk Traczyński5,62
V dMaja Romanowicz5,23
V dMaria Brygoła 5,15
V dZuzanna Rezanko 5,15
V dLidia Gałka 5,00
V dMaja Leszczyńska4,85
V dKonrad Pawłowski4,85
V dZofia Grącka4,77
KLASA VI aIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
VI aAdam Żyła5,46
VI aJulia Węglarska5,38
VI aAleksandra Jaruga5,23
VI aJulia Radecka5,23
VI aVioletta Crimella4,92
VI aJoanna Bieńkowska4,85
VI aKinga Celej4,77
VI aWiktor Jałoszewski4,77
KLASA VI bIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
VI bAnna Szczepańska6,00
VI bJulia Zawadka5,23
VI bJulia Baranowska4,92
KLASA VI cIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
VI cOliwia Bober 5,31
VI cMalwina Buniowska5,15
VI cKarolina Zelma4,77
KLASA VII aIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
VII aOliwier Maksymiuk5,43
VII aPrzemysław Kościelniak5,21
VII aEryk Goc4,86
VII aTomasz Krajewski4,86
VII aWeronika Kraśniewska4,79
KLASA VII bIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
VII bFilip Urbanowicz5,38
VII bKonstancja Dramińska4,93
KLASA VIII aIMIĘ I NAZWISKO UCZNIAUZYSKANA ŚREDNIA OCEN
VIII aMagdalena Eble5,93
VIII aAgata Gabrusewicz5,36
VIII aMagdalena Demianiuk5,07
VIII aMichalina Bartkowiak5,00
VIII aAnna Szmul4,79

opublikowano: 2020-01-26, © Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu,

ostatnie artykuły z tego działu: