Jesteś tu: strona główna < Oświata < OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER EDYCJA WIOSENNA 2019 ⁄

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER EDYCJA WIOSENNA 2019

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i oddziałów gimnazjalnych w Reszlu wzięli udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu MEMEORY MASTER. Jest to konkurs leksykalny przeznaczony dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, nowatorskie przedsięwzięcie na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego i testowany w wielu szkołach jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania uczniów. Dzięki nowej formie konkursu uczniowie mogli zdobyć, utrwalić oraz sprawdzić swoją wiedzę z języka angielskiego. Każdy uczeń miał dostęp do darmowej aplikacji na telefon komórkowy, w której znajdowały się wszystkie listy słów i dwie gry pomagające w przyjemny sposób uczyć się słownictwa.

Do testu przystąpili uczniowie klas IV, V, VI, VII, VIII Szkoły Podstawowej oraz III klasy Gimnazjum.

Zwycięzcy konkursu:

1. Katarzyna Jałoszewska- klasa VIII a - LAUREAT III STOPNIA
  2. Oliwier Maksymiuk -klasa VI a - LAUREAT III STOPNIA
  3. Julia Zawadka- klasa V b -WYRÓŻNIENIE

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

opublikowano: 2019-06-24, © Organizatorzy,

fot. Organizatorzy