Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Native speaker w każdej szkole! ⁄

Native speaker w każdej szkole!

Przedstawiamy rewolucyjne podejście do nauki języka angielskiego - Native Speaker w każdej szkole, we współpracy ze szkołą angielskiego online Tutlo!

Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła już włączyła się w program, który umożliwia naszym uczniom regularny kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego. To niezwykła szansa na doskonalenie umiejętności językowych dla naszych uczniów!

Jak to działa? Na lekcjach angielskiego łączymy się z native speakerem. Mamy również dostęp do multimedialnych materiałów edukacyjnych wprowadzanych na zajęciach.

Wszystkich rodziców zapraszamy do zapisania swoich dzieci, aby w pełni skorzystać z tego, co przygotowało dla uczniów Tutlo: https://tutlo.com/pl/angielski-dla-dzieci/szkoly-dostep/?szkola=Zesp%C3%B3%C5%82%20Szkolno-Przedszkolny%20w%20Reszlu

Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że już teraz inaugurujemy program "Native Speaker w każdej szkole"!

opublikowano: 2024-03-02, © Organizatorzy,

fot. Organizatorzy