Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Nasze sukcesy w nauce i sporcie ⁄

Nasze sukcesy w nauce i sporcie

W roku szkolnym 2016/17 nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zmagali się również w zawodach sportowych organizowanych na terenie naszego województwa. W przygotowanie się do tychże konkursów zarówno uczniowie, jak i ich nauczyciele wkładali i wkładają nadal dużo serca i wysiłku.

W tym roku szkolnym tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym zdobyła Gabriela Pieniak z klasy VIa, a tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Historycznym uzyskała Olga Nalesińska również z klasy VIa.

Drużyna chłopców z tej samej klasy w składzie: Piotr Borkowski, Łukasz Fiedziuszkin, Maksymilian Gutowski, Jakub Kos , Patryk Kuleszo, Igor Luchowski, Dominik Maksymiuk, Bartosz Michalski, Jakub Sawicki, Damian Warcaba, Marcin Witt wywalczyła I miejsce w eliminacjach Mistrzostw Województwa LZS halowej piłki nożnej, tym samym uzyskując awans do półfinału województwa warmińsko-mazurskiego. Trenerem chłopców jest pan Łukasz Pyrzak.

Mamy zdolnych uczniów oraz nauczycieli, którzy chcą pracować i poświęcać swój czas na ich przygotowanie. Szczególne wyrazy uznania i podziękowania należą się paniom Jolancie Wasiluk i Małgorzacie Gardockiej oraz panu Łukaszowi Pyrzakowi. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

opublikowano: 2017-03-20, © Krystyna Bujnowska,

Gabriela Pieniak