Szkoła Podstawowa Nr 3
im. Marii Dąbrowskiej
w Reszlu

Jesteś tu: strona główna < Oświata < Mistrzostwa Województwa w Trójboju Lekkoatletycznym ⁄

Mistrzostwa Województwa w Trójboju Lekkoatletycznym

W Mistrzostwach Województwa w Trójboju Lekkoatletycznym rocznika 2005-06 uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu zajęły III miejsce w punktacji drużynowej. W ich ślady poszły młodsze koleżanki z rocznika 2007-08 i również zajęły III miejsce w punktacji drużynowej.

Zawody odbyły się 05.06.2018r. w Lubawie.

• Drużyna (05-06) wystąpiła w składzie: Weronika Żmudzka, Astrid Romańczuk, Oliwia Kreczman, Julita Siłkowska, Agata Gabrusewicz.
  • Drużyna (07-08) wystąpiła w składzie: Weronika Kutermacha, Aleksandra Jaruga, Oliwia Wasilewicz, Gabriela Wasilewicz, Joanna Bieńkowska.

Gratulacje !!!

Uczennice przygotowywali nauczyciele: Agnieszka Jałoszewska i Wojciech Jałoszewski.

opublikowano: 2018-06-11, © Organizatorzy,

fot. Organizatorzy