Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim ⁄

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim

Z przyjemnością informujemy Państwa o sukcesach naszych uczniów na szczeblu wojewódzkim w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/15.

Tytuł laureata z języka polskiego i języka angielskiego i tym samym zwolnienie z dwóch części sprawdzianu zdobyła Weronika Majcher z klasy VIa. Tytuł laureata z języka polskiego i zwolnienie z pierwszej części sprawdzianu uzyskała Patrycja Łomżyńska z klasy VIa. Tytuł laureata z matematyki zdobył Gregor Eble z klasy VIb i także nie pisze pierwszej części sprawdzianu 1 kwietnia 2015 r dla klas szóstych. Natomiast Norbert Ducki z klasy VIc zdobył tytuł finalisty z historii.

Gratulujemy laureatom i finaliście zdobycia wyróżnień na szczeblu wojewódzkim. Z uczniami w klasach I-III pracowały panie Jolanta Wasilewska, Danuta Baten, Małgorzata Krajewska, a w klasach IV-VI panie Jolanta Radomska, Agata Doboszewska, Jolanta Wasiluk, Katarzyna Krajewska, Dorota Stasiewicz, Anna Płotast, Małgorzata Gardocka.

Pozostali uczniowie klas szóstych już niedługo, bo 1 kwietnia 2015 roku przystąpią do nowej formuły sprawdzianu. Będą to dwie części pierwsza- polonistyczno - matematyczna, która będzie trwała 80 minut i druga językowa z języka obcego nowożytnego, którą napiszą uczniowie w ciągu 45 minut.

Życzymy powodzenia!

opublikowano: 2015-03-19, © Krystyna Bujnowska,