Jesteś tu: strona główna < Informacje_i_wydarzenia < Koszule męskie Lavard ⁄

Informacje_i_wydarzenia

Koszule męskie Lavard

Koszule męskie wcześniej były bielizną. Ten niezmienny element męskiej stylizacji przez lata ewaluował, aby dziś cieszyć oczy rozmaitymi wzorami i kolorami. Przez niektórych panów traktowany po macoszemu, dla niektórych główny element stylizacji wciąż niezmiennie cieszy się dużym powodzeniem. Dziś koszule to różne kroje i fasony. Każdy mężczyzna powinien posiadać w szafie co najmniej kilka modeli.

Koszule nosimy zazwyczaj z garniturami. Stanowią nieodłączny element eleganckiej stylizacji. Bez nich tak naprawdę taka stylizacja nie istnieje, bo o ile do casualowych zestawów możemy pozwolić sobie na t-shirt, o tyle w eleganckich jest to nie do pomyślenia. W zależności od rangi spotkania czy okazji wybieramy odpowiednie koszule. Do biznesowych garniturów wybieramy koszule błękitne. Według badań błękit i granat wzbudza zaufanie. Do wieczorowych obowiązkowo białą, najlepiej na spinki. Do innych okazji możemy pozwolić sobie na koszule wzorzyste i kolorowe. Najwięcej swobody daję styl casual. Tam wszystkie chwyty dozwolone. Koszula może być w roli głównej, czyli w kwiatki, groszki czy kratkę, ale także może być tłem do wzorzystej marynarki czy spodni. Granatowe chino w towarzystwie koszuli w niebieską kratę czy w kwiaty wygląda zjawiskowo i przyciąga uwagę. Koszule należy odpowiednio dopasować do sylwetki. Te o kroju slim świetnie układają się pod marynarką i fantastycznie podkreślają męską sylwetkę. Z kolei koszule o regularnym, nieco luźniejszym kroju przypadną do panów, którzy mają co nieco do ukrycia oraz tym, którzy wysoce cenią sobie komfort i wygodę. Koszule mają także różne typy kołnierzyków. Najbardziej popularny to kent, idealny do eleganckich zestawień. Typu włoskiego to kołnierzyk do mniej formalnych zestawień. Z kolei koszule „button down” to wersja o sportowym charakterze, która nie wymaga krawata, choć założenie go do tego typu kołnierzyka to nie grzech. W męskich kolekcjach możemy zauważyć także koszule ze stójką, to casualowe modele, świetnie wyglądają ze sportowymi marynarkami. Koszula aby wyglądała nienagannie musi być wykonana z wysokiej jakości bawełny, ewentualnie lnu. Naturalne właściwości tych tkanin zapewniają przewiewność i wygodę. Wybierając koszulę należy zwrócić uwagę także na jakość wykończenia. Koszula marnego gatunku może popsuć cały efekt. Świat koszul jest niezwykle kolorowy i wzorzysty. Należy z niego korzystać do woli. Pamiętajmy, aby zawsze dopasować koszulę do okazji i stylizacji.

Fantastyczne koszule znajdziemy w kolekcji Lavard. Bardzo starannie wykończone, z niesamowitą dbałością o detale przypadną do gustu mężczyznom dbającym o swój nienaganny wizerunek. W kolekcji znajdziemy także spinki do koszul, krawaty czy muchy. Lavard to specjalista od dobrego wizerunku. Koszule to tylko niektóre propozycje tej marki. Na pierwszej pozycji plasują się okrycia, garnitury, marynarki, spodnie i swetry. Kolekcja jest bardzo przemyślana i komplementarna. Szukając kompletnej stylizacji warto zajrzeć na stronę internetową tej marki!

opublikowano: 2020-06-07, © materiał zewnętrzny,

fot. materiał zewnętrzny

Dyżur pedagoga szkolnego i logopedy.

1. Anna Lemecha - pedagog szkolny
dyżur: pn. -pt. 8.00 - 10.00