Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Kolejna laureatka w dziedzinie plastyki ⁄

Kolejna laureatka w dziedzinie plastyki

14 stycznia 2012 r. - Lidzbark Warmiński. W tym dniu, w Młodzieżowym Domu Kultury im. Ireny Kwinto, odbył się wernisaż i uroczyste wręczenie nagród laureatom XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje miasto – moja miejscowość”. Temat przewodni tegorocznej edycji - „Mieszkańcy mojego miasta”. Jak wynika z informacji, przekazanej przez organizatorów, na konkurs wpłynęły 662 prace plastyczne z 32 placówek z terenu całej Polski oraz 11 prac z Kaliningradu, łącznie 673 prace.

Na wystawę pokonkursową wybrano 77 prac plastycznych, z czego 27 prac nagrodzono, a 3 prace wyróżniono.

Uczennica klasy IIa SP 3 w Reszlu - Karolina Romańczuk była jedną z laureatek, która w tym dniu została z rodzicami zaproszona do Lidzbarka Warmińskiego i mogła uczestniczyć w tak sympatycznej uroczystości.

Gratulujemy Karolinie i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach z ołówkiem, pędzlem, kredkami i nożyczkami.

Oprócz pracy Karoliny, w konkursie wzięło udział jeszcze 16 prac naszych uczennic. Wszystkie rysunki były wyjątkowe, bo powstały dzięki wenie twórczej i mozolnej pracy uczestniczek zajęć plastycznych w szkolnej bibliotece. Mamy nadzieję, że takie zaangażowanie i pracowitość naszych uczennic zaowocuje w następnych konkursach, czego życzymy im z całego serca.

A oto nagrodzona praca oraz zdjęcia z lidzbarskiej uroczystości. Możemy je oglądać dzięki rodzicom naszej laureatki.

opublikowano: 2012-01-18, © Maria Dziudzik -Pływaczewska,

fot. archiwum prywatne