Wydarzenia_szkolne
GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2018
5 czerwca 2018 r. w Warmińsko - Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych przeprowadzonych w szkołach podstawowych oraz w dotychczasowych gimnazjach.
W uroczystości wzięli udział uczniowie posiadający co najmniej dwa tytuły laureata (oddziały gimnazjalne) oraz tytuł laureata i finalisty (szkoły podstawowe), którzy jako najlepsi z najlepszych zostali wyróżnieni przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Wicewojewodę Warmińsko - Mazurskiego Sławomira Sadowskiego okolicznościowymi dyplomami i upominkami.
Nasza szkoła może się w tym roku pochwalić 12 tytułami laureata i 16 tytułami finalisty w oddziałach gimnazjalnych oraz 2 tytułami laureata i 4 tytułami finalisty w oddziałach szkoły podstawowej.
Podczas spotkania w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie szkołę reprezentowali: Weronika Majcher z klasy III a, Gregor Eble z klasy III a oraz Katarzyna Jałoszewska z klasy VII a. Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty gratulował młodzieży sukcesów, życząc kolejnych podczas dalszej edukacji. Gratulował motywacji w zdobywaniu wiedzy, pasji w dążeniu do niej oraz zaangażowania – zarówno samych uczniów, jak i ich nauczycieli oraz rodziców.
Galę uświetnił występ artystyczny uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku oraz dotychczasowego Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku, oparty na powieści „Chłopi” W.S. Reymonta.
opublikowano: 2018-06-08, © Agnieszka Żyła,
ostatnie artykuły z tego działu:
- Zak. r. szk. w I-III
- Zakończenie roku szkolnego 2024/2025 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
- Gratulacje dla Jana Adamiaka!
- Od ziarenka do bochenka
- Moja rodzina jest wyjątkowa
- Akademia Łowców Odpadów w akcji!
- Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego
- BAL KLAS ÓSMYCH
- Innowacje pedagogiczne 2024/2025 – podsumowanie
- Wycieczka klasy 2b na zakończenie roku szkolnego
- dalej...