Jesteś tu: strona główna < Oświata < Festyn z okazji Dnia Dziecka ⁄

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Dnia 30.05.2019 Na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Marii Konopnickiej 2 odbył się festyn dla oddziału przedszkolnego, poprowadzony przez animatorów „Taka impreza”. Pogoda tego dnia wyjątkowo dopisała. Jedną z głównych atrakcji była dmuchana zjeżdżalnia. Animatorzy szybko porwali dzieci do zabawy m.in. z chustą animacyjną i kolorowymi piłeczkami. Były tańce z kolorowymi pomponami i puszczanie ogromnych baniek mydlanych. Nie zabrakło też nutki rywalizacji przy przeciąganiu liny (Super Dzieciaki kontra Super Bohaterowie) oraz wyścigu w przepychaniu kul „bumper ball”. Przedszkolaki miały też przyjemność przyjąć dwóch wyjątkowych gości – Panią Minionkową oraz Dinozaura, którzy wspólnie z nimi bawili się w kole.

Serdecznie dziękujemy animatorom „Taka impreza” za umilenie tego wyjątkowego dla dzieci dnia i czekamy na kolejne okazje do wspólnej zabawy.

opublikowano: 2019-06-21, © Amanda Speth,

fot. Amanda Speth