Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Dzień Kobiet w Klubie Seniora ⁄

Dzień Kobiet w Klubie Seniora

Dzień Kobiet w Klubie Seniora , działającym przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej już za nami.

Jak co roku w miłej , iście domowej atmosferze Panie z Klubu Seniora obchodziły swoje święto. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni przez seniorki goście : Burmistrz Reszla Marek Janiszewski , kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Elżbieta Jabłonka , kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Pani Joanna Friedrichsen.

Były serdeczne życzenia i miłe słowa skierowane do Pań . W imprezie udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu , która to już od wielu lat współpracuje z reszelskim Klubem Seniora.

W programie artystycznym przygotowanym przez uczniów klas IV a i VI c pod kierunkiem nauczycielek Pani Małgorzaty Gardockie i Jolanty Radomskiej znalazło się wiele pięknych piosenek i wierszy . Panie z klubu zaprezentowały swój program , dwie piosenki : „ Kwiaty Polskie” , „ Jagódka”, czytały również wiersze związane z Dniem Kobiet. Po oficjalnych wystąpieniach mogły porozmawiać przy kawie i słodkościach .

opublikowano: 2015-03-21, © Wiesława Rutkowska,

fot. Organizatorzy