Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Bal karnawałowy w klasach I-III, czyli taka impreza ⁄

Bal karnawałowy w klasach I-III, czyli taka impreza

Dnia 13 stycznia 2020 roku tradycyjnie w szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas młodszych.Sala gimnastyczna przystrojona kolorowymi balonami i śnieżynkami, zamieniła się w salę balową.

Tego dnia dzieci przyszły przebrane w stroje karnawałowe, które były bardzo kolorowe i starannie przygotowane, z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Tym razem bal razem z wychowawczyniami prowadzili animatorzy "Taka impreza”. Przygotowano wiele różnych atrakcji. Były tańce synchroniczne, taneczne pociągi, zabawy z chustą animacyjną, różne konkursy sprawnościowe i wiele radosnej zabawy. W czasie imprezy dzieci odwiedził bałwanek Olaf, który tańczył z dziećmi i ochoczo pozował do zdjęć. W klasach zorganizowany był słodki poczęstunek. Był to dzień pełen radości, emocji, śmiechu i wesołej zabawy.

Z pewnością, że ten bal na długo pozostanie w pamięci dzieci, ponieważ mogły przez chwilę być ulubioną postacią z bajki czy filmu i beztrosko bawić się z animatorami, nauczycielkami, rodzicami na Szkolnym Balu Karnawałowym.

opublikowano: 2020-01-27, © Danuta Baten.,

fot. Danuta Baten.