Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < ,,Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie…” ⁄

,,Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie…”

23 czerwca 2022r. odbyła się uroczystość pożegnania dzieci 6-letnich.

Wiele miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Tego dnia dzieci 6-letnie z grupy 0A, 0B i 0C żegnały się ze swoimi paniami, młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki i tańce podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz zdobyte umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie 5-latki pożegnały starszych kolegów pięknym wierszem.Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pan Dyrektor podziękował dzieciom za występ i życzył im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.

Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz kuferki ze słodyczami zakupionymi z Rady Rodziców.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody, jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

opublikowano: 2022-06-28, © Organizatorzy,

fot. Organizatorzy