Wydarzenia_szkolne
Pokazy taneczne w szkole.
5 września 2013 r w naszej szkole gościła Olimpijska Szkółka Tańca i Dobrych Manier z Olsztyna. Jest to autorski program Karoliny Felskiej i Krzysztofa Wasilewskiego, 20-krotnych mistrzów Polski, finalistów Mistrzostw Europy i Świata w Tańcach Towarzyskich.
Na zajęciach edukacyjno – dydaktycznych dzieci poznały różne formy taneczne oraz podstawy savoir – vivre. Wiedza, by była łatwo przyswajalna, przekazywana w formie zabaw, konkursów i scenek teatralnych. Tworząc Olimpijską Szkółkę Tańca i Dobrych Manier Organizatorzy chcieli podkreślić ideę równego i sprawiedliwego traktowania każdego dziecka, dlatego motto tego programu brzmi:
KAŻDE DZIECKO WYGRYWA !!!
Czy program podobał się uczestnikom? Na pewno tak! Było dużo zabawy, humoru, ruchu. Dla zainteresowanych osób zajęcia w szkole będą odbywały się w poniedziałki po lekcjach.
opublikowano: 2013-09-06, © Krystyna Bujnowska,
ostatnie artykuły z tego działu:
- Wycieczka klas III do lasu.
- Mobilne Laboratorium Młodych Odkrywców w ZS-P w Reszlu
- Tydzień o budowaniu relacji oraz Tydzień o przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej: 29 września - 3 października 2025 r.
- Rajd rowerowy do Świętej Lipki - ślimaczym tempem!
- Projekt Szkoła Perspektyw
- II edycja turnieju -Z orlika na stadion
- Udział uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Reszlu w X edycji akcji Sprzątanie Lasu
- WYCIECZKA DO WARSZAWY UCZNIÓW KLASY VI B, VIA i V A
- Sprzątanie Świata 2025 w klasach 1-3
- NARODOWE CZYTANIE W ZS-P W RESZLU
- dalej...