Wydarzenia_szkolne
Pamiętajmy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji.
W związku ze zbliżającymi się wakacjami policjanci z Komisariatu Policji w Reszlu-panowie: D. Stelmaszczyk i P. Obolewicz w ramach ogólnokrajowej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” w dniu 18 czerwca przeprowadzili pogadanki z uczniami klas I-III ph. „Bezpieczne wakacje". Spotkania miały na celu uświadomienie uczniom, że podczas beztroskich letnich wakacji trzeba również pamiętać o bezpieczeństwie.
Rozmawiano z uczniami na temat konieczności zachowania przez nich podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Policjanci w trakcie spotkań przypomnieli podstawowe zasady poruszania się po drodze, jak również zwracali uwagę na konieczność prawidłowego zachowania się nad wodą, przestrzegając jednocześnie przed skokami na tzw. główkę oraz korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk. Poruszyli również temat konsekwencji nawiązywania przypadkowych znajomości. Wszystkim dzieciom i młodzieży szkolnej już teraz życzymy zdrowych, bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwych powrotów do szkół we wrześniu.
Pedagog SP nr 3 - H. Kwiatkowska
opublikowano: 2018-06-20, © Halina Kwiatkowska,
ostatnie artykuły z tego działu:
- Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej w klasach IV-VIII
- Warsztaty z suchym lodem w klasach trzecich
- Ślubowanie klas pierwszych
- Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej w bibliotece szkolnej
- NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ
- Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej w świetlicy szkolnej
- Wycieczka klas III do lasu.
- Tydzień o budowaniu relacji oraz Tydzień o przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej: 29 września - 3 października 2025 r.
- Mobilne Laboratorium Młodych Odkrywców w ZS-P w Reszlu
- Rajd rowerowy do Świętej Lipki - ślimaczym tempem!
- dalej...