Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Dzień Edukacji Narodowej w klasach I-III ⁄

Dzień Edukacji Narodowej w klasach I-III

Dzień Edukacji Narodowej, to bardzo ważne święto szkolne, ponieważ uświadamia wszystkim o wielkiej wartości edukacji w życiu każdego człowieka.

To dzięki pasji i zaangażowaniu nauczycieli szkoła staje się coraz lepsza i bardziej otwarta, a uczniowie chętnie przychodzą do szkoły, traktując naukę jak wielką przygodę. Dlatego dzieci w tym uroczystym dniu tak chętnie dziękują swoim nauczycielom, obdarzając ich laurkami i kwiatami.

Uczniowie z tej okazji, pod kierunkiem swoich nauczycieli, przygotowali występ artystyczny. Każda klasa wystąpiła z mini programem.

Dzieci zaśpiewały piosenki o nauczycielach i dla nauczycieli. To były bardzo miłe i płynące prosto z dziecięcych serc śpiewające życzenia. Każdy występ nagrodzono brawami.

Na zakończenie pani Joanna Piskosz ogłosiła wyniki regionalnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu ,,Mój las”. Nagrodę otrzymała Agata Kowalczyk z klasy III a. Serdecznie gratulujemy.

To była bardzo miła i wzruszająca uroczystość.

opublikowano: 2023-10-15, © Organizatorzy,

fot. Organizatorzy