Wydarzenia_szkolne
Bal Przebierańców w Oddziałach Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu
Bal Przebierańców jest atrakcją bardzo lubianą i wyczekiwaną przez wszystkie dzieci.
W Oddziałach Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Reszlu taki bal odbył się dnia 12 stycznia 2018 roku.
Tego dnia sale wyglądały bajecznie i kolorowo, a przepięknie przebrane przedszkolaki od rana z dumą prezentowały wymyślne stroje. Nieco później miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie uczestnicy balu w barwnym korowodzie przeszli do sali gimnastycznej i rozpoczęła się zabawa.
Na balu wszyscy przebierańcy bawili się świetnie. Z wielką ochotą brali udział we wspólnych zabawach i konkursach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.
Takiej zabawie towarzyszą niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia. Bal umożliwił wszystkim dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a radość na ich twarzach świadczyła o udanej zabawie.
Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie dla dzieci pięknych balowych strojów, słodkiego poczęstunku i udział we wspólnej zabawie.
opublikowano: 2018-02-03, © Zofia Naumczuk,
ostatnie artykuły z tego działu:
- Zakończenie roku szkolnego 2024/2025 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
- Gratulacje dla Jana Adamiaka!
- Od ziarenka do bochenka
- Akademia Łowców Odpadów w akcji!
- Innowacje pedagogiczne 2024/2025 – podsumowanie
- BAL KLAS ÓSMYCH
- Porwanie Baltazara Gąbki
- Wycieczka klasy 2b na zakończenie roku szkolnego
- Materiały edukacyjne "Zdrowe wakacje"
- Moja rodzina jest wyjątkowa
- dalej...