Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Wyjazd na Kompleks rekreacyjno-sportowy „Kętrzynianka” ⁄

Wyjazd na Kompleks rekreacyjno-sportowy „Kętrzynianka”

Dnia 13 czerwca 2022 roku klasy II a i III b wybrały się do Kętrzyna na kompleks sportowo-rekreacyjny „Kętrzynianka”, by skorzystać z atrakcji tego obiektu. Nie omieszkam nadmienić, że otrzymaliśmy bon od Organizatorów na bilety wstępu i inne atrakcje w obiekcie, ponieważ zimą nie skorzystaliśmy z lodowiska i była to rekompensata w postaci super nagrody.

Główną atrakcją tego obiektu jest nowoczesny kompleks basenów, w skład którego wchodzą dwa baseny: sportowy i rekreacyjny oraz mini basenik dla dzieci. Baseny uatrakcyjnione są zjeżdżalniami, biczami, gejzerami i szerokim wachlarzem masaży wodnych.

Dodatkowo skorzystaliśmy z pola do minigolfa, w skład którego wchodzi osiemnaście stanowisk o różnych stopniach trudności.

Takie niespodzianki uczniowie bardzo lubią. Poczuliśmy się już troszeczkę jak na wakacjach. Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kętrzynie za atrakcyjny bon.

Uczniami w czasie wycieczki opiekowały się Panie: p. Monika Korynkiewicz, p. Patrycja Waszczuk-Ćwik, p. Karolina Kułakowska, a nad całością czuwała Krystyna Bujnowska.

opublikowano: 2022-06-22, © Organizatorzy,

fot. Organizatorzy