Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < „Jesień z moją ulubioną książką” – konkurs fotograficzny dla uczniów z klas IV-VIII w bibliotece szkolnej ⁄

Konkurs fotograficzny pod hasłem „ Jesień z moją ulubioną książką” dla uczniów z klas IV-VIII został ogłoszony na początku października przez Biblioteka szkolną w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Reszlu w związku z obchodami „Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych” i trwał do końca miesiąca. Celem konkursu było propagowanie kultury czytelniczej, podniesienie poziomu czytelnictwa w klasach IV i VIII, popularyzacja książek znajdujących się w zbiorach biblioteki, wyrabianie nawyku codziennego czytania jako formy spędzania wolnego czasu. Uczniowie przysłali bardzo ciekawe fotografie, które może zachęcą innych do sięgnięcia po książki ze zdjęć koleżanek, zwłaszcza że nasza biblioteka posiada wiele nowości wydawniczych zakupionych z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Oto laureaci konkursu:

1. Kinga Brózio z klasy VIa
  2. Marta Sykucka z klasy VIa
  3. Julia Zawisza z klasy Vb
  4. Emilia Zelma z klasy IVa

Laureaci otrzymali nagrody książkowe. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycielkę – bibliotekarza Małgorzatę Krajewską.

Małgorzata Krajewska –Biblioteka Szkolna

opublikowano: 2021-11-14, © Małgorzata Krajewska,