Jesteś tu: strona główna < Oświata < I miejsce uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Reszlu, w XXI Festiwalu Jasełek Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Kętrzynie ⁄

12 -13 stycznia 2018 r. odbył się XXI Festiwal Jasełek Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Kętrzynie.

Grupa dzieci z naszej szkoły uświetniła Festiwal swoim występem w piątek – 12 stycznia o godz.14.30.

Na tle pięknego ołtarza, w uroczystej scenerii zabytkowego kościoła dzieci dały z siebie naprawdę wszystko i udowodniły, że są prawdziwymi artystami. Efektem ich wysiłku było zajęcie I miejsca w kategorii klas IV-VII.

Po występie mali artyści zostali zaproszeni przez organizatorów Festiwalu na poczęstunek. Gorąca herbata i ciasto były doskonałym sposobem na rozgrzewkę po występie w chłodnym o tej porze roku kościele.

opublikowano: 2018-01-16, © Dorota Choromańska,

fot. Dorota Choromańska