Jesteś tu: strona główna < Informacje_i_wydarzenia < Zawsze piękna z Lavard ⁄

Informacje_i_wydarzenia

Zawsze piękna z Lavard

Niejednokrotnie słyszeliśmy powiedzenie, że nie powinno oceniać się książki po okładce. Mimo tego robimy tak nie raz, czyli często oceniamy ludzi po wyglądzie. Wielu z nas nauczeni doświadczeniem stara się tego nie robić i zawsze dać drugą szansę. Jednak powiedzenie, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz jest ciągle żywe. Wygląd zewnętrzny, w tym ubiór ma niebagatelne znaczenie.

Jak więc zadbać o nienaganny wizerunek? Na co warto postawić i w co warto zainwestować? Przede wszystkim należy trzymać się tego w czym czujemy się najlepiej, czegoś co jest zgodne z naszym charakterem. W następnej kolejności patrzymy na fason, wykonanie, tkaninę i kolor. Ważny jest także dobór stylizacji do okazji.

W swojej szafie warto posiadać rzeczy ponadczasowe, takie dla których upływający czas nie istnieje, to na przykład: dobre jeansy, „mała czarna”, klasyczna marynarka, wełniany płaszcz, bawełniany t-shirt czy elegancka biała koszula. Takie rzeczy łatwo ze sobą zestawić i zawsze są strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo warto pokusić się o propozycje, które są inspirowane klasyką lecz mają w sobie to „coś”, co przyciągnie oko i pozwoli wyróżnić się w tłumie. Wiele ciekawych propozycji znajdziemy w kolekcji Lavard Woman. To kolekcja stworzona na miarę potrzeb każdej kobiety niezależnie od wieku, stylu czy statusu społecznego. To modele, które zachwycają starannym wykonaniem oraz niesamowitą dbałością o detale. W ofercie dla kobiet prym wiodą ponadczasowe płaszcze damskie. Wykonane z najwyższej jakości tkanin wełnianych pochodzących z renomowanych włoskich tkalni. Często z domieszką jedwabiu, moheru czy kaszmiru. Propozycje w odcieniach granatu, camelu, beżu, szarego czy czerni to pewniaki, które nigdy nie wychodzą z mody! Inne propozycje w kolorową kratę, wyrazistą pepitkę czy w militarnym stylu to modele które przypadną do gustu kobietom ceniącym indywidualizm. Inną propozycją są garnitury damskie. To prawdziwe dowody wysokiego kunsztu krawieckiego. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanych tkanin. Zaprojektowane z ogromną pasją i uszyte z największą dbałością o detale. To przepiękne modele, które z powodzeniem zastąpią sukienki podczas biznesowych spotkań lub uroczystości rodzinnych. Garnitury w kwiaty, kropki czy motywy roślinne cudownie spiszą się wiosną. Z kolei propozycje w odcieniach granatu, czerwieni to ponadczasowe modele, które nie zważają na porę roku. Możemy je nosić z elegancką koszulą i szpilkami tworząc wyrafinowany i biznesowy look, jak i z mokasynami i z t-shirtem w wersji nieformalnej, idealnej podczas spaceru czy spotkania z przyjaciółkami. Kolejną propozycją są sukienki. Ich nie mogło zabraknąć w kolekcji. To element garderoby, który szczególnie podkreśla kobiecość. Rozkloszowane, ołówkowe, modi czy mini, wszystkie genialnie podkreślają atuty damskiej figury. Modele na każdą okazję oraz na każdą sylwetkę. W ofercie Lavard Woman swoje miejsce znajdują także swetry. Ciepłe, wełniane są niezastąpione podczas zimowej aury, z kolei krótkie i lekkie kardigany śmiało zastąpią marynarkę podczas wiosennych spacerów. W kolekcji nie brakuje także spódnic, koszul i spodni typu chino lub ponadczasowych cygaretek.

Lavard Woman to kolekcja stworzona dla każdej kobiety. Niezależnie od stylu życia czy wieku każda pani znajdzie w ofercie modele dla siebie. To ponadczasowe propozycje, które z powodzeniem posłużą dłużej niż jeden sezon i fantastycznie spiszą się wielu stylizacjach. Podkreślą nienaganny wizerunek i sprawią, że każda kobieta poczuje się w nich piękna i stylowa.

opublikowano: 2020-06-07, © materiał zewnętrzny,

fot. materiał zewnętrzny

Dyżur pedagoga szkolnego i logopedy.

1. Anna Lemecha - pedagog szkolny
dyżur: pn. -pt. 8.00 - 10.00