Jesteś tu: strona główna < Informacje_i_wydarzenia < Zaplanuj swój wyjazd z dziećmi na Mazurach ⁄

Informacje_i_wydarzenia

Zaplanuj swój wyjazd z dziećmi na Mazurach

Jak znaleźć miejsce przyjazne rodzinom, by wrócić z urlopu naprawdę wypoczętym?

Dlaczego rodziny z dziećmi cenią sobie Mazury? Przede wszystkim z uwagi na wyjątkowy klimat, możliwość obcowania z naturą, a także nieocenioną ciszę i spokój.

Kolejną niezwykle istotną zaletą tego regionu jest bogata oferta turystyczna, która sprawia, że każdy, niezależnie od wieku i upodobań, znajdzie tu coś dla siebie. Wspaniałe widoki natomiast pozwalają wypocząć i naładować baterie.

Dokąd jechać na Mazury z dziećmi?

Rodzinne wakacje wymagają przede wszystkim dobrego planu. Ważnym jest, by wszyscy mogli się zrelaksować tak, jak lubią, a także przeżyć coś ciekawego. Wybierając konkretną miejscowość, kierujcie się możliwymi atrakcjami. Jeśli planujecie spędzać dużo czasu nad wodą, wybierzcie miejsce z dogodnym dostępem do czystej plaży. A może zabieracie ze sobą rowery? Wówczas kluczowym czynnikiem będą ciekawe ścieżki rowerowe, dostosowane do wieku i możliwości dzieci.

Pamiętajcie, by decydując się na miejsce, zorientować się wcześniej co można będzie robić w razie niepogody, jak zająć dziecko, gdzie zapewnić mu rozrywkę i możliwość zażycia aktywności. W przypadku, gdy planujecie wakacje z dzieckiem z wyżywieniem, zwróćcie uwagę, by kuchnia oferowała menu dla dzieci lub by nie było problemem poproszenie o drobną modyfikację posiłku zgodnie z preferencjami malucha.

Hotel przyjazny dzieciom na Mazurach

Jeśli szukacie dogodnej lokalizacji, blisko jeziora i większej miejscowości, wybierz hotel położony w sąsiedztwie Mikołajek. Doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi jest Hotel Robert's Port. Zapewni Wam swobodę, komfort i regionalne dania oferowane tylko przez Mazury. Hotel dla dzieci, który powstał z myślą o tych najmłodszych, ale nie zapomina też o ich rodzicach. Profesjonalna obsługa zadba o Waszą wygodę i ciekawie spędzony czas. Pokoje, restauracja, a także inne części wspólne zostały świetnie przystosowane do dzieci. Możecie korzystać z krzesełka do karmienia, łóżeczka turystycznego, przewijaka, podgrzewacza do butelek, wanienki oraz podestu w łazience.

Na powietrzu znajduje się dobrze wyposażony plac zabaw, z atrakcjami dla niemowląt, a także starszaków, których rozpiera energia.

Dzięki właściwemu przystosowaniu Hotelu Robert’s Port, jako rodzice, będziecie mieli, być może wyjątkową okazję, by spędzić kilka chwil we dwoje. Pociecha może w tym czasie bawić się w klubie malucha, rozwijać kreatywność na warsztatach, czy szaleć z doświadczonymi animatorami. Jeśli zechcecie udać się na romantyczną kolację, możecie za drobną opłatą wypożyczyć nianię elektroniczną i wybrać się do hotelowej restauracji.

opublikowano: 2020-07-15, © materiał zewnętrzny,

fot. materiał zewnętrzny

Dyżur pedagoga szkolnego i logopedy.

1. Anna Lemecha - pedagog szkolny
dyżur: pn. -pt. 8.00 - 10.00