Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Pożegnanie przedszkola ⁄

Pożegnanie przedszkola

19 czerwca 2019 r. był dniem szczególnym, gdyż nadszedł czas pożegnania z przedszkolem. W tym dniu odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola.

Zakończył się pierwszy etap edukacji. Dzieci 6 - letnie z grupy 0a i 0b żegnały się ze swoimi paniami i młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Następnie grupy pięciolatków pożegnały starszych kolegów pięknym wierszem. Za swój występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Na zakończenie zabrał głos Pan Dyrektor, który podziękował dzieciom za program artystyczny oraz życzył im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.

Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i słodkie upominki.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody, jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI PRZEDSZKOLA POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

opublikowano: 2019-07-04, © Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu,

fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu