Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Mój ulubiony miś” rozstrzygnięty ⁄

Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Mój ulubiony miś” rozstrzygnięty

Dnia 25 listopada każdego roku obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kętrzynie ogłosiła dla uczniów szkół podstawowych konkurs plastyczny „Mój ulubiony miś”.

Prace plastyczne w formacie A4 dowolną techniką plastyczną należało wykonać i wysłać do 4 grudnia 2020 roku, a 7 grudnia 2020 roku pojawiła się lista zwycięzców. Klasa 1 a z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Reszlu z wielkim entuzjazmem przystąpiła do konkursu. Powstały piękne prace plastyczne- misie, ulubione maskotki dzieci. Technika prac była różnorodna. Osiem prac zadecydowali Rodzice wspólnie z wychowawcą, że będą reprezentowały klasę w dalszych zmaganiach konkursowych.

Jury w ocenie konkursowej brało pod uwagę samodzielność wykonania, pomysłowość, stopień trudności technik oraz staranność. Wśród nadesłanych prac wyłoniono 16 laureatów i tyle prac zostało nagrodzonych. Wśród zwycięzców znalazła się praca plastyczna ucznia klasy 1 a, Aleksandra Warmiaka, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Reszlu. Gratulujemy inwencji twórczej Olkowi! Wszystkie wysłane prace uczniów klasy 1abyły urocze, więc zasługują na zaprezentowanie w galerii.

W konkursie plastycznym oprócz Olka udział wzięli następujący uczniowie: Lena Wiśniewska, Agata Śniechowska, Yeva Udovenko, Piotr Chorążewicz, Mateusz Greń, Oliwier Policha, Aleksander Ćwik. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, udział w zmaganiach konkursowych jest szczególnie utrudniony. Ale dajemy radę i się nie poddajemy! Brawo!

Krystyna Bujnowska-wychowawca klasy 1 a

opublikowano: 2020-12-12, © Krystyna Bujnowska,