Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Mikołajki w klasach I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Reszlu ⁄

Mikołajki w klasach I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Reszlu

6 grudnia - to dzień na który wszystkie dzieci czekają przez cały rok. Mikołaj nie zawiódł i tradycyjnie w otoczeniu Śnieżynek odwiedził szkołę i uczniów klas I-III, budząc ogólne zainteresowanie i radość, wszyscy otrzymali od Mikołaja słodki upominek.

O godzinie 9. 00 uczniowie klas I-III na zaproszenie Dyrektora Miejskiego Domu Kultury udali się na zabawy integracyjne z okazji Mikołajek. Była dmuchana zjeżdżalnia, świąteczna muzyka, a zabawom towarzyszył oczywiście Mikołaj, rozdając dzieciom cukierki.

Na koniec dnia klasy II a, II c i III a z wychowawczyniami z okazji Mikołajek udali się na wycieczkę do Mikołajek . Główną atrakcją były zabawy w wodzie w parku wodnym ,,Tropikana” , oraz zabawy w sali zabaw i gier

.

Był to dzień pełen atrakcji i wrażeń, a wszyscy dorośli zadbali, by dla dziec,i był to dzień wyjątkowy.

opublikowano: 2018-12-10, © Danuta Baten.,

fot. Danuta Baten.