Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Dzieci z przedszkola i klas I-III uczą się tańczyć ⁄

Dzieci z przedszkola i klas I-III uczą się tańczyć

Dnia 6 września dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego miały okazję wziąć udział w zajęciach ,,Tanecznym krokiem i w dobrej formie - zatańcz z klasą i bądź fit” prowadzonych przez animatorki Centrum Tańca Wasilewski – Felska.

Zajęcia miały na celu zainteresowanie dzieci tańcem, jako formą ruchu, integrację dzieci poprzez wspólną zabawę i taniec, poznanie stylów tańca oraz kształtowanie postaw i zasad dobrego zachowania w różnych sytuacjach życiowych.

W szkole prowadzone będą zajęcia taneczne dla dzieci, których rodzice zadeklarują chęć uczestnictwa. Szczegóły i zasady uczestnictwa w zajęciach tanecznych, dzieci otrzymały w ulotkach reklamowych. Takie zajęcia odbywały się w szkole w latach ubiegłych i cieszyły się dużym zainteresowaniem, szczególnie młodszych dzieci.

Wszyscy uczestnicy warsztatów tanecznych otrzymali odblaski z logo firmy.

opublikowano: 2018-09-10, © Danuta Baten.,

fot. Danuta Baten.