Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < DZIEŃ BABCI I DZIADKA ⁄

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka to dzień szczególny – radosny dla wnucząt małych i dużych. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka.

Niestety ze względu na pandemię w tym roku dzieci w przedszkolu z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Reszlu nie mogły gościć Babci i Dziadka na uroczystości i wspólnych zabawach, jednakże nie zapomniały przygotować pięknych laurek i upominków, które zabrały do swoich domów, aby móc wręczyć je swoim kochanym Babciom i Dziadkom. Dzieci także z wielkim zaangażowaniem uczyły się wierszyków i piosenek, poprzez które mogły wyrazić swoje uczucia i uznanie dla Nich za trud włożony w ich wychowanie. Są to wyjątkowe chwile pełne radości, wzruszeń i uśmiechu.

Grupa 0 ,,B”, starszych przedszkolaków przygotowała wyjątkowy występ artystyczny, który w efekcie końcowym został nagranya następnie przesłanydrogą elektroniczną rodzicom, którzy udostępnili Babciom i Dziadkom.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić kochanych Dziadków ponownie do naszego przedszkola.

opublikowano: 2021-01-26, © Krystyna Dudek,

fot. Krystyna Dudek