Jesteś tu: strona główna < Wydarzenia_szkolne < Czy jesteśmy Aniołami? ⁄

Czy jesteśmy Aniołami?

Dnia 5 czerwca 2019 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu odbyło się spotkanie z ks. Karolem Misiewiczem, autorem książki dla dzieci ,,Anioły”. W spotkaniu uczestniczyły klasy II i III. To już drugie spotkanie z autorem książek dla dzieci. Również i tym razem dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały fragmentów książki ,,Anioły”, które czytał ks. Karol. Bardzo dobrze odpowiadały na wszystkie pytania dotyczące czytanego tekstu. Atrakcją było to, że za poprawną odpowiedź dzieci otrzymywały egzemplarze książki ,, Anioły”. Dodatkowo dzieci wykonały postać tytułowego anioła z przygotowanego papieru w kształcie anioła. Na zakończenie spotkania ks. Karol obdarował wszystkie dzieci balonami, które skręcał na życzenie w kwiaty, serca, pieski, szable itp. Myślę, że dzieci na długo zapamiętają to spotkanie, a książka będzie miłą i ciekawą pamiątką. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i z niecierpliwością czekamy na następne książki ks. Karola Misiewicza.

opublikowano: 2019-06-06, © Danuta Baten.,

fot. Danuta Baten.